9gag
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cala prawda o ZIPach

5 posters

Go down

Cala prawda o ZIPach Empty Cala prawda o ZIPach

Post by ehhu'' Wed 08 Jan 2014, 19:28

Wczoraj zagralismy wojne z ZiP, ustalilismy srv mape, ac on . Niby zwykla wojna, do czasu az zaczeli dostawac konkretny wpierdol i sie dzieci poplakaly. ASN zaczal od pokazania swojej kultury wyzywajac nas, zaczal po kilki roundach na naszej mapie a skonczyl dopiero po wojnie. Cala wojne wyzywal, plakal ze mamy norecoile - mowilismy mu ze ac jest ON  i ze ma nas nagrac. Ale on zamiast cos zrobic to padal co runde i nas wyzywal, potem wlaczyl sie przyjaciel PROSTO ktory rownie lamersko gral a najwiecej gadal. Prosilismy o tc ale oni nie przestawali, nawet prosba do Kubola - cl'a zip nie pomogla. Gdyz sam zaczal nas wyzywac. Wszystko mamy na ss'ach ten pojebany klan powinien nauczyc sie grac zamiast wyzywac lepszych. Dostali konkretny wpierdol i nie moga sie z tym pogodzic. link do wojny - https://9gag.niceboard.com/t593-9gag-vs-zip-18-win. Z tego co pamietam to po fw nawet nie chcieli nikogo ac. jestem ciekaw co napisali na swojej stronce.
A tu pare naszych dowodow :
Cala prawda o ZIPach 4pxcvc
Cala prawda o ZIPach 2j60aao
Cala prawda o ZIPach Jg33vp
Cala prawda o ZIPach 2djqcme
Cala prawda o ZIPach Rc20dv
Cala prawda o ZIPach 15qrj0i
Cala prawda o ZIPach 6j26af
Cala prawda o ZIPach Jjph7a
ehhu''
ehhu''

Posts : 73
Join date : 2013-10-19
Age : 28
Location : PrOLAND

Back to top Go down

Cala prawda o ZIPach Empty Re: Cala prawda o ZIPach

Post by mrKKK Wed 08 Jan 2014, 19:56

Nie popisali się. ciekawe czy inne klany też tak wyzywają..
mrKKK
mrKKK

Posts : 1135
Join date : 2013-07-18
Age : 33
Location : Poland

Back to top Go down

Cala prawda o ZIPach Empty Re: Cala prawda o ZIPach

Post by Fionix Wed 08 Jan 2014, 22:54

Przykre, ze polski klan nie ma szacunku do nas. Zamiast normalnie zagrac, postrzac sie i podziekowac za gre to musza sie zachowywac jak typowe 12 latki wyzywajac nas od cheatow, no recoilow, "szmaty pierdolone", "chuje" itp. tylko dlatego ze dostaja w dupsko i nie umieja sie pogodzic z faktem ze jestesmy lepsi. Przykre.
Fionix
Fionix
Admin

Posts : 1540
Join date : 2012-08-29
Age : 31
Location : United Kingdom

https://9gag.niceboard.com

Back to top Go down

Cala prawda o ZIPach Empty Re: Cala prawda o ZIPach

Post by Kubol Thu 09 Jan 2014, 18:43

Witam,

Pozwolę wtrącić od siebie kilka słów, gdyż nie jest do końca tak jak jest napisane w pierwszym poście.
Wyzwiska z mojej strony pojawiły się, jak najbardziej ale tylko dlatego że też zostałem wyzwany, w skutek czego napisałem dwa lub maksymalnie pięć określeń obraźliwych, nie było to bezpodstawne.
Prawda jest taka, że sami wzajemnie się nakręcaliście i wy też po Nas cisneliście, uważam że ten post jest zupełnie bez sensu, ja nie robiłem ssów z wyzwyskami w naszą stronę, bo pomyślałem że nie będę zachowywał się jak dziecko i nie będę się potem żalił, że zostałem wyzwany.

Troszkę więcej dystansu do tego, ehhu przemyśl moją wypowiedź.
Jak znam życie zaraz zostanę zbesztany z błotem, no ale to jest tylko mój jeden post, więc jeśli ktoś ma zamiar mnie tu wyzywać to darujcie sobie, gdyż nie dam się wciągnąć w wyzwiska. Popisać na poziomie jak najbardziej mogę.

PS. Jesteś ciekaw co napisaliśmy na swojej stronce ? Oprócz screenów nie ma ani jednego słowa.
Pozdrawiam.

Kubol

Posts : 2
Join date : 2013-10-04

Back to top Go down

Cala prawda o ZIPach Empty Re: Cala prawda o ZIPach

Post by mrKKK Thu 09 Jan 2014, 19:04

Kubol nikt Cie nie będzie wyzywał i mieszał z błotem. Są to ss z ac, sami nic nie robiliśmy. Jak dobrze pamiętasz, Asn zaczął nas wyzywać i co chwile pisał o nas źle, po chwili dołączył się PROSTO, co nie było jego pierwszym występkiem przeciwko nam(w innych fw podobnie nas jechał). Nie dziw się, że chłopaki się wkurzali i odpowiadali na serwie(chociaż na po paru rundach na chateu daliśmy sobie spokój) Nie wiem czy pamiętasz, ale pisałem Ci żebyś ogarnął swoich chłopaków jako cl. Nie zrobiłeś tego i dołączyłeś do nich. Nam nie zależy na kłótniach. Po pierwszych wyzwiskach Ehhu napisał lv&tc a Asn nie przestawał. Macie nas za haxy to nie grajcie z nami, a nie obrażacie nas niepotrzebnie. Zawsze dostajecie ac jeśli chcecie. Tyle w tym temacie.
mrKKK
mrKKK

Posts : 1135
Join date : 2013-07-18
Age : 33
Location : Poland

Back to top Go down

Cala prawda o ZIPach Empty Re: Cala prawda o ZIPach

Post by ehhu'' Thu 09 Jan 2014, 21:34

Powiedz Kubol kto z nas "nakrecal" bo ja pisalem tylko tc tc tc. Wiec sorry ale jesli nie potrafisz ogarnac swoich chlopcow to przynajmniej sie do tego przyznaj
ehhu''
ehhu''

Posts : 73
Join date : 2013-10-19
Age : 28
Location : PrOLAND

Back to top Go down

Cala prawda o ZIPach Empty Re: Cala prawda o ZIPach

Post by JAN PALONY Thu 09 Jan 2014, 22:26

Kubol, bez urazy, ale musisz stwierdzić i przyznać, ze masz w klanie paru "gimbów" i nic w tym złego - z tego się wyrasta. Muszę stwierdzić, ze klan 9gag jest naprawdę klanem na poziomie, których jest ogólnie mało na cod 1.1

JAN PALONY

Posts : 817
Join date : 2013-10-12

Back to top Go down

Cala prawda o ZIPach Empty Re: Cala prawda o ZIPach

Post by Kubol Fri 10 Jan 2014, 00:44

Jak napisałem wyżej nie mam screenów, gdyż AC każde usuwam po zakończonym sparze ( w sytuacji gdy nikt ode mnie go nie chce). Sam dostałem wiadomość typu " resuj to chuju" Po tym i ja nie wytrzymałem.
U mnie chłopacy troszkę dużo płaczą podczas sparów, jeśli chcecie to podczas naszych wojen mogę wyłączać całkowicie czat.

Kubol

Posts : 2
Join date : 2013-10-04

Back to top Go down

Cala prawda o ZIPach Empty Re: Cala prawda o ZIPach

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum