9gag
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sułtani motywacji

5 posters

Go down

Sułtani motywacji Empty Sułtani motywacji

Post by JAN PALONY Mon 27 Mar 2017, 21:29

Zawsze ogladam przed kolejnym ciezkim dniem

JAN PALONY

Posts : 817
Join date : 2013-10-12

Back to top Go down

Sułtani motywacji Empty Re: Sułtani motywacji

Post by Fionix Tue 28 Mar 2017, 19:31

"Bez rozwoju jestes w dupie" affraid
Fionix
Fionix
Admin

Posts : 1540
Join date : 2012-08-29
Age : 31
Location : United Kingdom

https://9gag.niceboard.com

Back to top Go down

Sułtani motywacji Empty Re: Sułtani motywacji

Post by JAN PALONY Tue 28 Mar 2017, 21:35

Fionix, Twoja motywacja jest w Twoim duchu, w Twoim ciele, w Twojej glowie. Obudz sie i zacznij kurwa zyc. Zrob tak <brbrbrbrbbr> i przestaw swoje myslenie w pozytywny tryb.

JAN PALONY

Posts : 817
Join date : 2013-10-12

Back to top Go down

Sułtani motywacji Empty Re: Sułtani motywacji

Post by raf Sun 16 Apr 2017, 15:35

Powtórz!

raf
raf

Posts : 99
Join date : 2013-07-24
Age : 32
Location : Poland

Back to top Go down

Sułtani motywacji Empty Re: Sułtani motywacji

Post by kamyl Mon 24 Apr 2017, 11:09

Pablo R.I.P [*]
Sad Sad Sad Sad

kamyl

Posts : 635
Join date : 2013-07-18

Back to top Go down

Sułtani motywacji Empty Re: Sułtani motywacji

Post by JAN PALONY Tue 09 May 2017, 13:56

Kamilek Kto Ci kurwa ukradł marzenia do chuja? Bez rozwoju jesteś w dupie, bez rozwoju jesteś w dupie. Mnie się nie chce, mam obiad, spóźniłem się. Rozumiesz? Mam wymówki. Dlatego kurwa mać nie będziesz mieć nic, nic nie będziesz mieć,będziesz stękać, będziesz biedny, będziesz biedna. To będzie kurwa żenujący rozwój, nie będzie żadnych efektów, ponieważ nie napierdalacie. Nie jesteście kurwa głodni życia, macie ciepło, bezpiecznie. Jest fajnie. Macie tysiące wymówek, a jak to jest, że mamy rokowców, mają 70 lat a oni non stop ruchają groupies, 10 panienek na imprezę, wciągają wory koksu i funkcjonują. Jak to oni robią? A w naszym społeczeństwie trzydziestoletni facet ma kurwa brzuch i wąs, pięćdziesięcioletni to już jest starym dziadem kurwa, nosi kaszkiet, żeby jeszcze miał elegancki kaszkiet, ale on nosi kurwa jakąś czapkę, ma siatkę kurwa, reklamówkę w ręce i czasami wnuka. Koniec. A na świecie pięćdziesięciolatek kurwa bzyka modelki, sześćdziesięciolatka, kurwa ćwiczy na sali fitness, siedemdziesięciolatek skacze kurwa ze spadochronem. Co jest z tobą nie tak? Kto Ci kurwa ukradł marzenia do chuja? Kto ci kurwa zabrał, odciął, amputował przedni płat czołowy, że więcej poświęcasz czasu na hejtowanie, na negatywne sformułowania. Czemu nie napierdalasz? Czemu nie masz kurwa chęci, energii? Czemu nie ciśniesz? No czemu? Bo nie wiesz. Nie wiesz, że coś jest możliwe, nie wiesz co jest możliwe, nie stawiasz sobie wzorców, nie masz celów jako pragnień, myślisz sobie “to auto nie dla mnie”, “tamta dupa ma cycki takie, ja wolę mieć swoje. Chuj, że płaskie, jeden krzywy, ale nie wydam na operację”. Nikt nie powiedział, że rozwój będzie łatwy. Kiedy rosną mięśnie to są zakwasy. Kiedy ćwiczysz, bolą cię plecy, masz mikro kontuzje, przecież wzrost mięśni to nic innego jak mikrourazy włókien. Dopiero wtedy one się odbudowują, odbudowują się silniejsze. Musisz dostać wpierdol żeby się wzmocnić. Potrzebujemy inny model rzeczywistości. Nie możemy myśleć. To nasza mentalność nie może być taka jak jest dzisiaj. Nie możemy zejść w dół, musimy wejść w górę kurwa, Upgrade. No ale kiedy będę wiedział, że wejdę level up? Muszę znać rozpiętość. Skąd wiem, czy jestem zwykłym człowiekiem? Skąd wiem? Kiedy się porównam, kiedy sprawdzę rozpiętość. Muszę znaleźć swoje współczynniki, wskaźniki. Chcę dojść tu, czyli gdzie jestem? No żeby dojść gdzieś to muszę wiedzieć, kurwa, z którego punktu ruszam, dokąd zmierzam. Tu są ci zajebiści. Tu są te VIP’y. Kurwa mają samochody, mają samoloty. Kto ci nakładł tego siana do głowy, że ty jako Kowalski nie możesz mieć kurwa helikoptera na podwórku? Czemu masz takie myśli? No kurwa. Patrzysz, mówisz “Mercedes to kurwa za drogi, Porsche to w ogóle pojebało ich, Maybach pojebało ich, a już w ogóle te wszystkie tuningowane fury to chyba kurwa ktoś jest jebnięty, mi wystarczy ta marka XY”. Skąd to masz? No masz Syndrom Biedaka, kurwa, ale uwaga kurwa, świat się zmienił. Nie żyjemy już w czasach Drugiej Wojny Światowej. Moja babcia wróciła, twoja babcia pewnie też, na nogach, z obozu koncentracyjnego. Już nie ma Drugiej Wojny Światowej, żyjesz w EUROPIE. Tu się nie walczy o jedzenie, tu się nie walczy o wodę. Tutaj bezdomny ma kurwa komórkę i internet. Łapiesz to? A więc ŁEJKAP kurwa, ŁEJKAP. Obudź się i zacznij kurwa żyć. Masz mentalność i syndrom biedy, nie uda się. Na świecie jest wszystkiego od zajebania, drukarki 3d drukują płuca, za chwilę będą drukowały żarcie, ciuchy. Wszystko jest dostępne, tylko weź się kurwa do roboty. Zacznij zapierdalać. Zacznij cisnąć. Kupujesz gówna, telewizory, pralki, chujowe rzeczy, kupujesz piętnastą parę dżinsów kurwa, po co ci to? Masz kupić sto książek. Nie kupujesz moich? Chuj, nie kupuj moich, nie kupuj moich szkoleń, spierdalaj. Specjalnie cię obrażę, weź kurwa znajdź sobie innego idiotę, który będzie za ciebie się uczył i się męczył. Znajdź kogoś kurwa, kto ci sprzeda wiedzę, ale kup tą wiedzę, nie pierdol, zastosuj ją, zastosuj, ciśnij, książka dziennie, szkolenie tygodniowo, wyjazd kurwa chociaż raz na kwartał, ciśnij, ciśnij, ciśnij, ciśnij. Bez rozwoju jesteś w dupie. Bez rozwoju jesteś w dupie. Jak prześpisz, jak nie będziesz się rozwijać, to jest po tobie. Over, Game Over kurwa i nie masz tu szejściu żyć, masz jedno, i co z nim robisz?

JAN PALONY

Posts : 817
Join date : 2013-10-12

Back to top Go down

Sułtani motywacji Empty Re: Sułtani motywacji

Post by kamyl Mon 15 May 2017, 21:34

Pablo, ja wiem, że głosowałeś na Macrona.
Ja wiem, że jesteś za wpuszczaniem uchodźców.
Wstyd Pablo, wstyd.

kamyl

Posts : 635
Join date : 2013-07-18

Back to top Go down

Sułtani motywacji Empty Re: Sułtani motywacji

Post by JAN PALONY Tue 16 May 2017, 23:35

Kamilek, co jest z tobą nie tak? Kto Ci kurwa ukradł marzenia do chuja? Kto ci kurwa zabrał, odciął, amputował przedni płat czołowy, że więcej poświęcasz czasu na hejtowanie, na negatywne sformułowania. Czemu nie napierdalasz? Czemu nie masz kurwa chęci, energii? Czemu nie ciśniesz? No czemu?

JAN PALONY

Posts : 817
Join date : 2013-10-12

Back to top Go down

Sułtani motywacji Empty Re: Sułtani motywacji

Post by voy4k Fri 19 May 2017, 15:00

Kołcz majk na propsie. Słucham w robocie wywożąc śmieci. Gracie w woda jeszcze? Mnie Holandia trochę zajebala mułem, ale do końca czerwca się wyprowadzam z lasu do miasta i będę miał normalnego neta. Pozdrawiam
voy4k
voy4k

Posts : 46
Join date : 2014-08-11

Back to top Go down

Sułtani motywacji Empty Re: Sułtani motywacji

Post by JAN PALONY Fri 19 May 2017, 20:38

Voyak przybywaj i gramy

JAN PALONY

Posts : 817
Join date : 2013-10-12

Back to top Go down

Sułtani motywacji Empty Re: Sułtani motywacji

Post by JAN PALONY Sun 21 May 2017, 16:04

Kamilek, uważaj kyrwa z kim tanczysz, kyrwa.

JAN PALONY

Posts : 817
Join date : 2013-10-12

Back to top Go down

Sułtani motywacji Empty Re: Sułtani motywacji

Post by kamyl Wed 24 May 2017, 20:44

Pablo, jak przyjadę z Arabii Saudyjskiej to Cię kurwa chapną, ale moje ludzie!
Tak przyjede to zobaczysz z kim zatańczysz.
Od kyrwa poniedziałku kyrwa Cię znajdziemy!

kamyl

Posts : 635
Join date : 2013-07-18

Back to top Go down

Sułtani motywacji Empty Re: Sułtani motywacji

Post by raf Wed 24 May 2017, 22:53

Kamilek, kozami straszysz? Very Happy
raf
raf

Posts : 99
Join date : 2013-07-24
Age : 32
Location : Poland

Back to top Go down

Sułtani motywacji Empty Re: Sułtani motywacji

Post by JAN PALONY Thu 25 May 2017, 01:38

Prawda jest taka, że moje przyjscie do tego klanu było najwazniejszym epizodem w jego historii. Moja obecnosc dodała takiego codowego swagu, pewnego sznytu. Fionix gdzie jestes?

JAN PALONY

Posts : 817
Join date : 2013-10-12

Back to top Go down

Sułtani motywacji Empty Re: Sułtani motywacji

Post by JAN PALONY Sat 27 May 2017, 13:42

Kamilek, nie wstyd Ci po ludzku zwyczajnie, że Ty jako obywatel Kielc sygnujesz swoim nazwiskiem Pisowski festiwal Piosenki Polskiej przeniesiony z Opola do Kielc wlaśnie? Kiedy za to w koncu oficjalnie przeprosisz?

JAN PALONY

Posts : 817
Join date : 2013-10-12

Back to top Go down

Sułtani motywacji Empty Re: Sułtani motywacji

Post by JAN PALONY Tue 30 May 2017, 01:08


JAN PALONY

Posts : 817
Join date : 2013-10-12

Back to top Go down

Sułtani motywacji Empty Re: Sułtani motywacji

Post by kamyl Fri 02 Jun 2017, 19:25

Wędrując uliczką zapytano mnie:
"Z czegi się Pan śmieje najczęściej?"
Odpowiedziałem:
"Jak pijany Pablo upadł i..." dalej wiadomo co.

kamyl

Posts : 635
Join date : 2013-07-18

Back to top Go down

Sułtani motywacji Empty Re: Sułtani motywacji

Post by JAN PALONY Sat 03 Jun 2017, 00:53

Very Happy

JAN PALONY

Posts : 817
Join date : 2013-10-12

Back to top Go down

Sułtani motywacji Empty Re: Sułtani motywacji

Post by JAN PALONY Sat 03 Jun 2017, 15:23

Sułtani motywacji A4b21440b6b4b6759bce5e765dbf3cf2

JAN PALONY

Posts : 817
Join date : 2013-10-12

Back to top Go down

Sułtani motywacji Empty Re: Sułtani motywacji

Post by JAN PALONY Mon 05 Jun 2017, 11:07

Sułtani motywacji 6ef1680553d0d49ed73231638d93c39a

JAN PALONY

Posts : 817
Join date : 2013-10-12

Back to top Go down

Sułtani motywacji Empty Re: Sułtani motywacji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum